Backlighty Citylighty

Tablice reklamowe typu backlight oraz citylight są to konstrukcje reklamowe skrzyniowe w formie kasetonu reklamowego w którym reklama drukowana jest na specjalnym banerze i podswietlana światłem od wewnątrz.

Tablice typu BACKLIGHT

Konstrukcja ekranu tego typu nośnika reklamowego oparta jest na wykonaniu odpowiednio głebokiej skrzyni na plecach lub krawędziach której umieszczone są moduły ledowe.

Z przodu konstrukcji ekranu umieszczana jest specjalna rama systemowa przeznaczona do naciagania baneru z reklamą. Tego typu ramę stosujemy do uzyskania dużych formatów np. 6x3m

Rama musi byc konstrukcyjnie przystosowana do przenoszenia dużych obciażeń podczas sił naporu wiatru na baner. Rama umożliwia także szybka wymiane baneru i posiada szybki system otwierania i zamykania ramek.

Konstrukcje nośna do ekranu są podobne konstrukcyjnie jak te stosowane przy typowych tablicach reklamowych.

Podswietlenie ekranu wykonane jest przy użyciu modułów LED o odpowiednio dobranych parametrach technicznych i zachowaniu odpowiedniego ich rozmieszczenia.

Sterowanie odbywa sie w pełni automatycznie w oparciu o zastosowanie czujnika zmierzchowego lub zegaru astronomicznego.

Odpowiednio dobrane komponenty sprawiaja ze obsługa nośnika jest bezproblemowa i bezawaryjna przez wiele lat. Udzielamy 5 lat gwarancji producenta na tego typu tablice.

 

Tablice typu CITYLIGHT

Tego typu tablice w odrużnieniu od Backlightów, sa mniejszego formatu. zazwyczaj są wykonywane w formie kasetonu, pylonu lub gabloty.

Konstrukcja jest wykonana z profili aluminiowych.  Stosowane są głównie w miejscach uczeszczanych przez pieszego, na deptakach oraz w galeriach handlowych i sklepach. Są nieodzowna cześcia miasta.

Tutaj konstrukcyjnie są wykonywane w podobny sposób jak Backlighty lecz nie maja systemowych ram z przodu do naciagu baneru. Samym medium podświetlanym w tym przypadku nie jest juz baner a czesto papier lub specjalna materiał do podswietleń.

Fronty sa wykonywane w postaci przeźroczystej plexy lub szkła hartowanego. 

Zapraszamy do zapoznania się z galeria naszych backlightów i citylightów