Unijne

Zajmujemy się projektem, produkcją, logistyką i montażem każdego typu , formatu i rodzaju tablic unijnych i informacyjnych.

Tablice unijne można podzielić na dwa rodzaje; są to tablice unijne informacyjne oraz tablice unijne pamiątkowe.

Pierwsze umieszcza się zawsze tam, gdzie trwają prace związane z realizacją projektu finansowanego lub współfinansowanego przez Unię Europejską. Z kolei unijna tablica pamiątkowa umieszczana jest tam, gdzie inwestycja dobiegła końca. Oba rodzaje tablic mogą Państwo zamówić w naszej firmie.

Umieszczanie tablic informujących o rozpoczęciu projektu finansowanego ze środków unijnych jest obowiązkiem beneficjentów. Powinno montować się je niezwłocznie po podpisaniu umowy na dofinansowanie projektu.

Oferujemy możliwość wykonania informacyjnych, jak i pamiątkowych tablic „unijnych” ze wszystkich programów regionalnych, programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Infrastruktura i Środowisko. W swoim wieloletnim doświadczeniu wykonaliśmy szereg projektów tablic zewnętrznych. 
Nasza firma od lat wspomaga beneficjentów, którzy decydują się na realizacje projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi nowymi klientami. W naszej ofercie znajdują się tablice o różnych wymiarach – dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałych materiałów – najczęściej z Dibonu, ale również z innych materiałów kompozytowych, a także z blach stalowych, ocynkowanych oraz aluminiowych. Wykonujemy także tablice pamiątkowe z takich materiałów jak marmury, granity, a także szkło.

Dbamy również o to, aby oferowane przez nas tablice spełniały wszystkie unijne wymogi. Chodzi przede wszystkim o gwarancję, ale również formę tablicy i użyta kolorystykę. Każdy produkt dopasowujemy do założeń odpowiednich funduszy. Troszczymy się o to, aby każdy produkt spełniał najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w w wykonywaniu tablic i produktów reklamowych różnego typu – zapraszamy do owocnej współpracy!

Technologia:
Najczęściej wykorzystujemy metodę bezpośredniego nadruku UV, ponieważ gwarantuje ona bardzo dobrą widoczność oraz trwałość. Nie zawsze jednak korzystamy z tej technologii. Naszym atutem jest bogate zaplecze sprzętowe. Pozwala nam to na dopasowanie metod pracy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Konstrukcje wsporcze wykonywane są ze stali. Konstrukcja może być pomalowana proszkowo lub ocynkowana. 
Tablice unijne są dostępne w różnych rozmiarach - najpopularniejsze rozmiary tablic pamiątkowych to 120x80cm.
Tabliczki unijne mogą być wykonywane jako tablice ścienne lub jako wolnostojące umieszczane na słupku.