Tu jesteś - Strona główna - O firmie facebook

O firmie

 

Czym się zajmujemy ?

Pod marką VISION działamy nieprzerwalnie od kilkunastu lat na rynku reklamy zewnętrznej. Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu nośników reklamy, od billboardów przez tablice informacyjne, po wielkiformat. Współpracujemy z licznymi podmiotami. Wykonujemy projekty graficzne plakatów reklamowych wraz z ich wydrukiem, oraz oferujemy usługę ich wyklejania. Zapewniamy montaż i transport naszych produktów na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać nietypowe konstrukcje wedle zapotrzebowania klienta.

Co nas wyróżnia ?

Wysoka jakość  produktów oraz usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Nie jesteśmy pośrednikami, a producentem co pozwala na uzyskanie najniższej ceny. Posiadamy własną hale produkcyjną z parkiem nowoczesnych maszyn. Zapewniamy fachowy montaż przez własnych specjalistów, oraz własny transport. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.

Kto tworzy naszą firmę?

Firma to nie tylko biuro, to nie tylko hala produkcyjna. Firma to w głównej mierze zespół dopasowanych, zgranych ludzi z dużym bagażem doświadczeń zawodowych. Naszą firmę tworzą właśnie takie osoby. Sprzedając dzisiejsze nasze produkty, pozwalamy klientom uniknąć błędów jakie sami kiedyś popełnialiśmy przy tworzeniu naszych pierwszych tablic. Dzisiejsza nasza wiedza jest wynikiem doświadczeń i dopracowania pomysłów i rozwiązań technicznych. Pozwala nam i klientowi na spokojny sen.

 

Praw fizyki nie da się oszukać, ale można z nimi współistnieć. A my wiemy jak to robić.