Megaboardy

W budowie tego typu nośników sie wyspecjalizowaliśmy. Sa to konstrukcje złożone i trudne do montażu. Wymagaja użycia cieżkiego sprzętu i montażu przez wyspecjalizowane w tym temacie ekipy. Miejsca montażu też sa nie łatwe gdyż zazwyczaj sa to tereny gdzie nie łatwo dostać sie cieżkim sprzętem. Lubimy takie wyzwania i podejmujemy sie realizacji.  Zapewniamy kompleksowa obsługe inwestycji od przygotowania projektu konstrukcyjno budowlanego aż po montaż i odbiory.

Megaboardy to tablice reklamowe wielkiego formatu lub billboardy dużej wysokości i wielkości ekranu. Sa zróżnicowane pod wzgledem konstrukcyjnym. Można je wykonyważ jako konstrukcje ażurowe kratownicowe przeznaczone do umieszczania nawet najwiekszych formatów banerów. Moga to też być konstrukcje bardzo wysokie gdzie ekran umieszczany jest na kilkunastu metrach nad ziemią. Są to zazwyczaj konstrukcje na jednej nodze rurze. Fundamenty przy tego typu nośnikach maja już wagę kilkudziesieciu ton.

Megaboardy są wykonywane zazwyczaj przy autostradach czy drogach ekspresowych gdzie odległość wymagana przepisami jest znaczna i tym samym wymusza wykonanie nośnika wielkoformatowego.