Elewacyjne

Tablice elewacyjne zwane także sciennymi, są to tablice reklamowe billboardowe które umieszcza się na już istniejących obiektach budowlanych.

Jest to sama konstrukcja ekranu tablicy którą sie mocuje przy pomocy kotwienia do ściany. Ekran zawisa w ten sposób na poprzeczkach i jest dodatkowo zabezpieczony przed możliwościa poderwania przez wiatr czy inny czynnik.

Tego typu tablice można także umieszczać na płotach czy murach.

Tablice elewacyjne wykonuje się z brytów blaszanych zaginanych krawędziowo osadzanych na poprzeczkach mocowanych do ściany. Bryty łączy się ze sobą tworząc ekran tablicy.

Bryty wykonujemy w dosc waskich szerokosciach 0,5m przez co ekran jest bardziej zwarty i sztywny a blacha nie podlega falowaniu i jest bardzioiej odporna na zagiecia.

Całość jest wykańczana zewnetrznymi ramkami które odstają od ekranu nie pomniejszając powierzchni ekspozycji i które chronią plakat i nadają walory estetyczne całej tablicy reklamowej.

Ramki możemy wykonać o dowolnej szerokości i o dowolnym kolorze wedle palety RAL.

Standardowo wykonyjemy je w trzech szerokościach:

- classic 5cm

- medium 10cm

- lux 15cm

Ich nieskomplikowana budowa i dośc atrakcyjna cena sprawia że są to jedne z najbardziej popularnych tablic w naszej ofercie. Produkujemy je zazwyczaj w kilku standardowych rozmiarach takich jak:

400x200cm

format euro 12" 504x238cm

format 18" 600x300cm